Najcieplejsza brama firmy Krispol

Przedstawiamy Państwu ofertę bram garażowych VENTE K2 RFS 60 – najcieplejszych bram marki KRISPOL. Miały one swoją premierę podczas tegorocznych targów BUDMA, przykuwając uwagę mediów, firm branżowych oraz klientów detalicznych. Kolekcja VENTE K2 RFS 60 jest przełomowym krokiem, to między innymi efekt obserwacji kierunków rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności.

Istotą innowacji są solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości aż 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m2K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości – także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami. Sekret najcieplejszej bramy KRISPOL tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Wyposażona jest we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego
panela: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargowa.

 

BEZKOMPROMISOWA ESTETYKA

Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej. Mogą Państwo wybierać spośród ponad 250 kolorów – 210 barw RAL i ponad 40 oklein!

WYPOSAŻENIE W DODATKI I ZABEZPIECZENIA
W szerokiej gamie dodatków znajduje się między innymi zamek z możliwością wyboru ryglowania dwustronnego, rygiel, 21 wzorów detali dekoracyjnych, a także okno L60 z potrójnym pakietem szybowym o współczynniku U=1,21 [W/m2K].

BEZKOMPROMISOWA ESTETYKA

Pracując nad konstrukcją nowej bramy nie zapomnieliśmy o tym, z czego od lat słynie marka KRISPOL, czyli bezkompromisowej estetyce. Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME.
Klienci mogą wybierać spośród ponad 250 kolorów – 210 barw RAL i ponad 40 oklein! Jednym z tym dekorów jest niepowtarzalna Sosna antyczna, dostępna tylko w KRISPOL. Dodatkowo, w trosce o każdy detal i wygląd bramy także z wnętrza garażu, standardowo malujemy okucia zgodnie z wewnętrznym kolorem paneli.

WYPOSAŻENIE W DODATKI I ZABEZPIECZENIA

W szerokiej gamie dodatków znajduje się między innymi zamek z możliwością wyboru ryglowania dwustronnego, rygiel, 21 wzorów detali dekoracyjnych, a także okno L60 z potrójnym pakietem szybowym o współczynniku U=1,21 [W/m2K].

BRAMA VENTE K2 RFS 60 W SKRÓCIE – CIEPŁA, FUNKCJONALNA I ELEGANCKA

  • panel grubości 60 mm na całej wysokości, o współczynniku U=0,39 [W/m2K]
  • podwójne uszczelnienie dolnego panela i uszczelka obwodowa w standardzie
  • oferta ponad 250 kolorów – pełna gama RAL i ponad 40 oklein
  • niezliczona ilość wymiarów co 1 mm
  • 3 typy prowadzeń – naproże już od 150 mm!
  • elastyczna i szeroka oferta napędów i dodatków
  • pewność konstrukcji i prostota montażu

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyjątkowo przystępnej i atrakcyjnej oferty bram garażowych KRISPOL.